*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


بین‌الملل, اخبار افق شماره خبر: ٣٩٧٧١١ ١٢:١٨ - 1396/11/17    ارسال به دوست نسخه چاپي


بیش‌از ۹۰ رهبر مذهبی آمریکایی به مبارزه با اسلام‌هراسی متعهد شدند


در همایشی که در واشنگتن برگزار شد، در پایان، بیانیه‌ای توسط بیش‌از ۹۰ شخصیت مذهبی و علمای دینی از سازمان‌ها و نهادهای مذهبی ادیان مختلف اسلام، مسیحیت و یهودی در آمریکا، علیه اسلام‌هراسی به امضا رسید. به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری حوزه، بیش‌از 90 شخصیت دینی و علمای دینی از سازمان‌ها و نهادهای مذهبی ادیان مختلف اسلام، مسیحیت و یهودی در آمریکا با امضای بیانیه‌ای، اسلام‌هراسی در ایالات متحده و سرتاسر جهان را محکوم کردند و خواستار یک حرکت ملی، در راستای آزادی دینی در این کشور شدند...

 

در همایشی که در واشنگتن برگزار شد، در پایان، بیانیهای توسط بیشاز ۹۰ شخصیت مذهبی و علمای دینی از سازمانها و نهادهای مذهبی ادیان مختلف اسلام، مسیحیت و یهودی در آمریکا، علیه اسلامهراسی به امضا رسید.

به گزارش سرویس بینالملل خبرگزاری حوزه، بیشاز 90 شخصیت دینی و علمای دینی از سازمانها و نهادهای مذهبی ادیان مختلف اسلام، مسیحیت و یهودی در آمریکا با امضای بیانیهای، اسلامهراسی در ایالات متحده و سرتاسر جهان را محکوم کردند و خواستار یک حرکت ملی، در راستای آزادی دینی در این کشور شدند.

به اعلام شورای روابط اسلامی آمریکایی «کایر»، در این بیانیه که امضای نزدیک به 100 شخصیت دینی را دارد، آمده است: رهبران مذهبی از سرتاسر کشور 3 روز با همدیگر سپری کردند تا استراتژی درستی برای مقابله با تعصب ضداسلامی و ارتقای آزادی دینی برای تمامی مردم آمریکا بیابند.

 مسلمانان، یهودیان، مسیحیان باپتیست، متدویست، لوتران، کاتولیک، مورمون، انجیلی، پروتستان و دیگر رهبران دینی از مذاهب و مکاتب مختلف گردهم جمع شدند تا فرهنگی را ترویج دهند که بر اساس آن تمامی مردم آمریکا با عزت و احترام و عدالت مورد برخورد قرار بگیرند.

گفتنی است، در این گردهمآیی که 28 ژانویه در انجمن اسلامی در واشنگتن، بهمناسبت سالگرد اعتراضات ملی در فرودگاههای آمریکا علیه دستور اجرایی ترامپ مبنی بر «منع ورود مسلمانان» به آمریکا آغاز بهکار کرده و در 30 ژانویه خاتمه یافت، بیشاز 90 رهبر دینی بیانیه اختتامیه این همایش با عنوان «غلبه دین بر ترس» را امضا کردند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خروج